آیا بیت کوین امن است؟ آیا تا به حال شبکه بیت کوین هک شده است؟

ثابت شده است که شبکه بیتکوین و پول آن امن، کارا و موثر است. تکنولوژی استفاده شده در بیت کوین از نقطه نظر ریاضی طبق قوانین جهان ایمن شده است و بطور مداوم توسط انجمن متن باز (اوپن سورس) بهبود یافته است. نرم افزار بطور فعال توسط این انجمن درحال رشد، بررسی و رسیدگی می باشد.
اگرچه خطرهایی در ارتباط با بیت کوین در گذشته وجود داشته، اما به خودی خود تاثیری در امنیت شبکه بیت کوین نداشته است. سرقت های مرتبط با بیت کوین معمولا نتیجه امنیت نامناسب یا غفلت از سوی شخص یا ارائه دهنده سرویس بیت کوین بوده است. اگر کیف پول خود را روی نیمکت پارک جا بگذارید و دزدیده شود، به معنای هک کردن پول شما نیست. به همین خاطر مهم است که به سرویس دهنده مرتبط به بیت کوین خود اعتماد کنید.
همانطور که سهامداران به موفقیت بیشتر در بی تکوین علاقمند می شوند، امنیت سیستم نیز بیشتر می شود، بطور فزاینده ای منابع قابل توجهی برای بستن حفره های امنیتی و ارزیابی هرگونه تغییرات امکانپذیر، اختصاص داده شده است.
بعنوان دارنده بیت کوین، شما قدرت شگرفی بر پول خود دارید. از اینرو مهم است که برای محافظت از وجوه از کارشناسان سرویس دهنده خود پیروی کنید. آز آنجا که بیشتر افراد در حوزه امنیت کامپیوتر آموزش بخصوصی ندیده اند، کوین کیف تمهیدات امنیتی را بجای شما مدیریت می کند.
از آنجا که کوین کیف متعهد به برقراری امنیت با استفاده از بهترین شیوه ها، ذخیره سازی 97 درصد بیت کوین بصورت رمزگزاری شده، تفکیک سازی جغرافیایی و ذخیره سازی آفلاین بوده، و با وجود همه این تدابیر از سوی کوین کیف، توصیه می کنیم که اقدامات بیشتری در برابر دسترسی غیر مجاز به حساب خود در پیش گیرید.