سلب مسئولیت

کاربران، مشتریان و بازدیدکنندگان از سایت که از این پس کاربران نامیده می‌شوند قبول می نمایند که استفاده از سایت و خدمات آن به منزله پذیرش این قوانین و رفع مسئولیت از سوی کوین کیف است.

کوین کیف تنها در زمینه بررسی بیت کوین و ارزهای دیجیتال فعالیت دارد و در حوزه ارزهای رایج و اسکناس وارد نمی‌شود.

اطلاعات موجود در کوین کیف منعکس کننده تحلیل‌های شخصی نویسنده آن بوده و نشان دهنده موضع رسمی کوین کیف نیست.

هرچند اعتقاد بر این است که تمام اطلاعات موجود در این سایت قابل اعتماد است، اما کوین کیف نمی‌تواند تضمینی از بابت دقت، صحت یا کامل بودن آن ارائه کند. همچنین کوین کیف این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در هر زمان و بدون اعلام قبلی تمامی یا بخش‌هایی از این سند را تغییر داده و اصلاح کند.

صحت اطلاعات

کوین کیف تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا اطلاعات موجود در وب سایت صحیح باشد، با این حال این اطلاعات تنها برای اطلاع‌رسانی به مشتریان است و به هیچ عنوان برای کوین کیف تعهدآور نیست. لذا کوین کیف در برابر هرگونه ادعا اعم از حقوقی یا کیفری یا خسارات ناشی از اشتباهات تایپی، اطلاعات نادرست واصله از سایر مبادی، نوشته‌های نویسندگان و مواردی از این دست مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

اصلاح قیمت‌ها و کارمزد خدمات

کوین کیف این حق را برای خود محفوظ می‌داند که با توجه به ماهیت تغییرپذیری لحظه‌ای و دائمی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، بدون اطلاع قبلی مشتریان، قیمت‌های خرید و فروش را با توجه به شرایط فعلی و موجود بازار، اصلاح نماید. همچنین ممکن است کارمزد خدمات کوین کیف بدون اعلام قبلی تغییر کند. کوین کیف می‌کوشد همیشه منافع مشتریان خود را در نظر بگیرد و سرویس‌های ارزشمند را به آنها ارائه کند؛ اما در هر حال نمی‌تواند منافع تجاری خود را نادیده بگیرد.

تغییرات نرخ و یا محتوا

خدمات و اطلاعات مندرج در کوین کیف ممکن است بدون تذکر و اعلام قبلی تغییر کرده، اضافه شده یا کاهش یابد. در این رابطه تمامی حقوق برای کوین کیف محفوظ است و این مطالب نباید در هیچ شرایطی بدون کسب اجازه قبلی از کوین کیف مورد بهره‌برداری و یا استفاده قرارگیرد.

پیشنهادهای خرید و فروش یا سرمایه‌گذاری

محتوای وب سایت (تحلیل، معرفی ارزها و پیشنهادهای سرمایه‌گذاری) تنها برای مقاصد اطلاع‌رسانی است و تعهدی برای خرید و یا فروش را در بر نمی‌گیرد. برای دسترسی به پیشنهادهای حرفه‌ای خرید فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال باید از مشاوران اقتصادی حرفه‌ای بهره ببرید.

کوین کیف به هیچ وجه توصیه‌های خاص سرمایه‌گذاری را به کاربران خود ارائه نمی‌کند. همچنین هیچ‌یک از ارزهای دیجیتال ، توکن‌ها و ICOها و استارتاپ‌های مالی مبتنی بر ارزهای دیجیتال معرفی شده در کوین کیف برای سرمایه‌گذاری خاص معرفی نمی شوند.

سرمایه‌گذاران توجه داشته باشند که تنها به اطلاعات موجود در کوین کیف بسنده نکرده و برای سرمایه‌گذاری از مشاوره متخصصان بهره ببرند و مدیریت ریسک، مدیریت سرمایه‌گذاری و مدیریت پول خود را در هرگونه سرمایه‌گذاری آنلاین و آفلاین مد نظر داشته باشند. همچنین هرگز مبالغ پول ضروری زندگی خود را در سرمایه‌گذاری‌های دارای ریسک مانند بازار ارزهای دیجیتال وارد نکنند زیرا احتمال از بین رفتن سرمایه‌شان همواره وجود دارد.

پیوندهای بیرونی

از وب سایت یا بات کوین کیف پیوندهایی به سایر سایت‌های داخلی و خارجی وجود دارد که ممکن است متعلق به اشخاص یا شرکت‌های ثالث باشد. هیچ کدام از این افراد و شرکت‌ها وابستگی به کوین کیف نداشته و ندارند، مگر اینکه به صراحت اعلام شده باشد.

کوین کیف مسئولیتی از بابت محتویات، خدمات و حفظ حریم شخصی کاربران در سایت‌های دیگر ندارد و نمی‌تواند تضمینی در این رابطه ارائه دهد. کلیه محصولات، اپلیکیشن‌ها، وب‌سایت‌ها و سرویس‌های معرفی شده تنها جنبه معرفی داشته و کوین کیف نمی‌تواند سود یا ضرر و زیان احتمالی پیوندهای بیرونی را تضمین نماید.

ما شدیدا توصیه می کنیم پیش از هرگونه اقدام مالی شرایط را شخصا بررسی کنید و از خدمات این سایت ها به کاربران خود اطمینان حاصل کنید. توصیه می‌شود کاربران صفحات مربوط به شرایط استفاده از خدمات، حریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت سایت‌های دیگر را بررسی کنند و در صورت لزوم با بخش پشتیبانی آنها تماس حاصل فرمایند.

خدمات و محصولات اشخاص ثالث (حقیقی یا حقوقی)

کاربران می‌پذیرند و موافق هستند که هرگونه توصیه انجام شده توسط کارمندان شرکت یا نویسندگان در سایت کوین کیف برای استفاده از خدمات و محصولات ثالث، خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال و هرگونه توصیه برای سرمایه‌گذاری تنها توصیه شخصی آن فرد است و ربطی به مجموعه کوین کیف ندارد. کوین کیف هیچ تضمینی از این بابت ارائه نمی‌کند.

حذف اطلاعات

کوین کیف این حق را برای خود محفوظ می‌داند که محتویات موجود در فولدر هرزنامه را هر زمان که صلاح بداند حذف نماید. همچنین نظرهای وارده‌ که شئونات اخلاقی و اجتماعی را رعایت نکرده باشند در اولین فرصت از سایت حذف خواهد شد.

کوین کیف این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در هر زمان و بدون اعلام قبلی تمامی یا بخش‌هایی از این سند را تغییر داده و اصلاح کند.